DODÁVKA ZAŘÍZENÍ – CHYTRÝ DŮM

Když se řekne chytrý dům, spousta lidí přemýšlí co si pod tímto slovem představit.

 

Ve zkratce toto lze rozdělit do dvou variant (neřešíme sběrnicové provedení).

Varianta č.1 – Dodávka a montáž realizovaná v novostavbách 
Varianta č.2 – Úprava již hotové elektroinstalace ve stávajících domech 

Jelikož realizace s komponenty od firmy EATON je možná v obou variantách, záleží pouze na investorovi jaký rozsah možnosti ovládání a informací o svém domě si zvolí.

Chytrý dům se nazývá v okamžiku, kdy je do něho namontováno několik komponentů, které zajišťují ať dohled nebo možnosti ovládání buď vybraných, nebo všech elektricky ovládaných prvků a zařízení v domě.

 

Jelikož je každý dům a požadavek investora jiný, nelze toto konkrétně popsat a nebo nacenit v rychlosti do emailu. Lze nacenit pouze orientačně dodávka komponentů - nikoli montáž.

 

Dodávka zařízení (komponentů), je možná až po specifikaci investorem, který si vybere co všechno chce v domě ovládat a nad čím chce mít kontrolu.

 

Ovládat zařízení lze prostřednictvím klasických vypinačů, bezdrátových vypinačů (IR) Tabletů, mobilních telefonů takřka vše.

 

Lze monitorovat spotřeby Elektrické energie, vody, plynu. Mít přehled o teplotách, průtoku vody, úniku vody (pračka, myčka, dřez, wc). Řídit teploty v jednotlivých pokojích,p řehled o vytápění. Ovládat světla, zásuvky, rolety, brány, dveře, vybrané spotřebiče. Mít pod kontrolou bazén, filtraci, vyhřívání bazénu, vyhřívání příjezdových cest a parkovišť. A v neposlední řadě dohled nad domem, zahradou, zavlažovacím systémem a růstem vaší úrody.

 

Po odsouhlasení investorem o počtu a způsobu ovládání + po prohlídce dané nemovitosti, bude provedeno předběžné nacenění, které investor odsouhlasí a bude sepsána smlouva o dílo. Po zaplacení příslušné zálohy, která se odvíjí od množství a náročnosti provedení, bude objednán příslušný materiál s potřebnými komponenty a domluveno datum realizace.SH TECHNOLOGY TRADE s.r.o.