MONTÁŽ - CHYTRÝ DŮM

Jelikož se naše firma zabývá instalací „chytré domácnosti“ (SMART HOME), je možné nabídnout

a nainstalovat vybrané komponenty a produkty.

 

Používáme k dosažení profesionálního výsledku instalace, nejmodernější nářadí a pomůcky k této instalaci určené a pouze kvalitní materiály a komponenty od firmy EATON.

 

Díky řemeslnému zpracování instalace uspokojíme i nejnáročnějšího zákazníka.

 

Jedná se například o dálkový monitoring el. energie, vody, plynu, teploty…

Dále se jedná o celkové nebo dílčí řešení vzdáleného i místního ovládání domu jako celku. Světla, topení, voda, vánoční osvětlení, závlahový systém, bazénový dohled, ovládání skleníku, ….atd. Zákazník má tak možnost ovládat svůj dům nebo chatu, odkudkoli na světě kde je přístup k internetu.

 

Výhodou námi nabízených systémů je, že je lze instalovat jak do novostaveb, tak do již postavených nebo zrekonstruovaných domů, bez zásahu do úprav omítek nebo sekání již hotových interiérů.

 

Dále nabízíme montáž krbových kamen s výměníkem napojených do topného systému (přitápění), které ve spolupráci s vybranými VVM jednotkami, umožňují automatické ovládání, bez nutnosti ručního zásahu regulovat a spolupracovat s tepelným čerpadlem, jako pomocný (externí) zdroj tepla.

 

V neposlední řadě nabízíme (většinou u novostaveb), systém napájení WC, závlahy zahrad, vodou zachycenou do dešťové jímky (která nateče zadarmo) a tudíž při největší spotřebě vody, kterou je v domácnosti právě WC, se tento systém začne velmi rychle vyplácet.SH TECHNOLOGY TRADE s.r.o.