Nibe uplink
140x140

PŘÍSLUŠENSTVÍ NIBE UPLINK


NIBE Uplink ™ je nový, efektivní nástroj, který vám poskytne rychlou a snadnou kontrolu nad tepelným čerpadlem – ať jste kdekoliv. NIBE Uplink™ poskytuje výhodu externího sledování hned několika nemovitostí najednou.

Příslušenství NIBE Uplink™ vám nabízí nepřetržité sledování teploty a aktuálního stavu tepelného čerpadla ve vašem domě přes Internet. Umožňuje jasný a snadný způsob sledování a ovládání vnitřních teplot a teploty vody pro dosažení maximálního tepelného komfortu. V případech poruchy systému obdržíte varovný signál přímo na váš e-mail, abyste mohli reagovat co nejrychleji.

NIBE Uplink™ je kompatibilní s řídícími jednotkami NIBE SMO 20 a SMO 40, systémovými jednotkami NIBE VVM 310, VVM 320, VVM 500 a tepelnými čerpadly NIBE F370, F470, F750, F1145, F1245, F1155, F1255 a F1345.

S NIBE Uplink™ můžete ovládat vaši nemovitost pro dosažení maximálního tepelného komfortu - kdykoliv a odkudkoliv chcete. Říkáme tomu NIBE SVOBODA.

Pro získání informací přesně pro Vaše řešení použijte dotazník Nabídka zdarma, kde vyplníte kontaktní údaje a do okénka Vaše námitky a připomínky napište Uplink.Vyzkoušejte NIBE Uplink


Na webové stránce www.nibeuplink.com zadejte přihlašovací údaje pro demo verzi:
Login (E-mail): demo@nibeuplink.com
Heslo: Demo2012SH TECHNOLOGY TRADE s.r.o.